21 listopadu, 2019

INTRO 2020

Fotky z INTRO mezi SETKÁNÍ

18. února jsme se sešli v Plzni. Zahráli hry, s oldskauty vyrobili turbánky a další drobnosti z kůže, snědli tři plechy perníku a vyrobili letáček.

Fotky najdete tady 😎 ⬇️ 👇🏻 ⬇️

(Klikni na fotku 😉) 👆🏿⬅️ ⬅️
<br>

Fotky z prvního víkendu

První víkend je za námi.
Od pátku 31. 1. do neděle 2. 2. jsme toho stihli fakt dost.
Ostatně, posuďte sami 😎

Fotogalerie z 1. víkendu tady ⬇️ 👇🏻 ⬇️

(Klikni na fotku 😉) 👆🏿⬅️ ⬅️

Jaké bylo INTRO 2017?

Rádcovský kurz INTRO se pro 15 kluků a holek poprvé otevřel poprvé v roce 2017. Kromě účastníků ze střediska Jožky Knappa na něj přijeli i kluci z Jižního kříže a Šipky.

I když jsme se před kurzem všichni neznali, z prvního víkendu v Radnicích jsme odjížděli natěšení na víkend další. V mezičase jsme se vzájemně navštívili na družinových schůzkách – každý tak mohl nakouknout do klubovny jiného oddílu, seznámit se s družinou a načerpat inspiraci.

Když jsme se po měsíci sešli v Sušici, užili jsme si krásného Pošumaví, otestovali jsme nově nabyté rádcovské vědomosti a dovednosti a zkusili jsme si například vést jednu hru na více způsobů nebo ošetřit zranění.

Loučili jsme se těžko, ale Plzeň zas tak velká není.
A INTRO, to je teprve začátek!

Hlavnímu týmu ve složení Sníža, Luďa, Támhle a Pif s prvním ročníkem pomáhali Borka se Šáťou, Cvrček s Jahodou, Ohnivák, Luki, Jíťa a Kuklič.

Projeďte si fotky z obou víkendů 🙂

1. VÍKEND v Radnici

2. VÍKEND v Sušici